Stykač ABB ESB25-22N-06
Neohodnoceno
Stykač instalační 230V AC 2NO a 2NC
Dostupnost Skladem
Kód: 1SAE231111R0622
Stykač ABB ESB25-22N-06
Neohodnoceno
Instalační stykače ESB25..N se používají pro spínání jednofázových a trojfázových zátěží do 25 A a mohou být ovládány střídavým (AC) nebo stejnosměrným (DC) napětím. Stykače jsou určeny pro rezidenční a průmyslové aplikace.
  • provoz bez brumu, nízký příkon a integrovaná ochrana proti přepětí
  • k dispozici jsou různé kombinace kontaktů a příslušenství
Parametry:
  • Počet pólů: 4
  • Počet modulů: 2
  • Kontakty: 2 NO, 2 NC
  • Bezhlučná cívka
  • Jmenovitý proud: 25 A (AC-1/AC-7a)
  • Jmenovité napětí: 220 V DC, 250 V AC
  • Ovládací napětí cívky: 230...240 V
  • Jmenovitá frekvence: DC, 50/60 Hz
  • Stupeň krytí: IP20
  • Teplota okolí: -25 až +55 °C
  • Skladovací teplota: -40 až +80 °C
  • Rozměry (V x H x Š): 85 x 65 x 36 mm